14 thoughts on “(Polnisch) Tellows.pl gotowy do startu!

 1. Andrzej

  Wydzwaniają kilkanaście razy dziennie . Odbieranie od nich telefonów jest bezsensowne . A nawet po zablokowaniu ich , istnieją nadal uciążliwe przypomnienia o nagranej wiadomości . Te natręty do swoich działań wykorzystują istny stalking

 2. alfneu

  odbieram i głucho wszędzie, ktoś sobie zagrywa, kiedyś zgłosiłem na prokuraturę jako starking i umorzono jako mała szkodliwość czynu. Jak z nimi walczyć?

 3. Urszula

  Firma windykacyjna podszywa się pod City handlowy. Można spodziewać się pisma od komornika. Po nim nie będzie już tych telefonów.,..( Debit Tarding Partners śp.zooS.K.A.,
  Warszawa. Ul. Prosta68. – w przypadku naszej babci okradzionej, potem te telefony , komornik).

 4. Ela

  Dzwoni od kilku dni po kilkanaście razy dziennie nocą podobnie ,,Oszusci ,Naciągacze Pytam ?/ kto daje nasze numery telefonu Oszustom kto???????

 5. tadeuszs.1956

  TO SĄ DEBILE Z UKRAINY…PRAWDOPODOBNIE…..I LOKALIZUJA W TEN SPOSÓB-POPRZEZ TELEFON-DANEGO PETENTA…NA PARU PORTALACH INTERNETOWYCH ZAUWAZYŁEM ICH NATRĘCTWO-WAKACJE/-I SAM DAŁEM SIE NABRAC NA FIRME AB TRADER-MYSLAŁEM,ZE TO FIRMA ZE SZWECJI…A TO POSPOLITY I BEZNADZIEJNY BIT-COIN….KTÓRY JEST OSZUSTWEM…DZWONIĄ BEZ ROZMOWY TAKŻE Z NUMERÓW KIERUNEK WARSZAWA 22 I DALEJ 307 I TUTAJ RÓZNE CYFRY I SIE NIE ODZYWAJĄ-ROBIĄC LOKALIZACJE GDZIE KTO JEST….JA ZGŁASZAM SPRAWE NA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI….NIE DAJCIE SIĘ NABRAC NA OPROGRAMOWANIE DARMOWE-BO WYCZYSZCZĄ WAM KONTO E.MAIL Z WIADOMOŚCI – GŁÓWNIE BANKOWYCH.P.C.

Leave a Reply

Your email address will not be published.