Funkcja komentarza: Zalety bycia zarejestrowanym użytkownikiem tellows

Witajcie tellows-koledzy,

Stworzyliśmy nową funkcję dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników tellows. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz.

News

Jak zostać zarejestrowanym użytkownikiem?

Rejestracja odbywa się poprzez OpenID. Możesz samodzielnie wybrać platformę, której będziesz używać do logowania. Potrzebujesz konta na Google, Yahoo, AOL, myOpenID lub na Facebooku. Kliknij na przycisk logowania w górnej części strony tellows i zaloguj się za pomocą jednej z dostępnych opcji. Dzięki tej nowej funkcji gwarantujemy, że nadążymy z jakością i przejrzystością tego bloga.

Jeśli otrzymamy prośbę o usunięcie, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o oświadczenie w przeciągu 48 godzin. Jeśli nie otrzymamy odpowiedzi w terminie, będziemy zmuszeni do czasowego usunięcia komentarza. Jeśli nie zgadzasz się z usunięciem, skontaktuj się z nami na [email protected].

Vorteile als registrierter tellows Nutzer

Wszelkie prawa są zastrzeżone do zgłaszania jako spamu komentarza, który nie spełnia naszej Polityki Prywatności , jak na przykład komentarzy zawierających obelgi, dane adresowe oraz numery telefonów, reklamy oraz linki do stron z nielegalną treścią.

Ze względu na dużą liczbę komentarzy, zadziałamy od razu, gdy tylko zostaniemy poinformowani o sprawie.

Jesteśmy nieustannie zmuszani przez prawników do usuwania komentarzy. Przedstawiony zarzut nie jest w tym przypadku możliwy do zweryfikowania przez tellows. Z racji tego, że tellows nie jest bezpośrednio poszkodowaną stroną, nie możemy bez zbędnych ceregieli sprawdzać treści komentarzy. Dlatego musimy tymczasowo usuwać komentarze zawierające nielegalne treści, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana.

Przywracanie komentarzy

Aby przywrócić komentarz potrzebujemy, aby skontaktował się z nami użytkownik, który go napisał. Tylko ta osoba może udowodnić, że sprawa odbyła się dokładnie w ten sposób. Potrzebujemy Twojej pomocy. Prosimy o przesłanie nam na adres [email protected] wiadomości zawierającej numer telefonu oraz komentarz, do którego się odwołujesz.
Życzymy Ci wspaniałej zabawy z tellows!

Twój zespół tellows

1 thought on “Funkcja komentarza: Zalety bycia zarejestrowanym użytkownikiem tellows

Leave a Reply

Your email address will not be published.