Archiwum kategorii: Ogólne

Funkcja komentarza: Zalety bycia zarejestrowanym użytkownikiem tellows

Witajcie tellows-koledzy,

Stworzyliśmy nową funkcję dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników tellows. Komentarze opublikowane przez zarejestrowanych użytkowników nie mogą zostać usunięte bez dokładnego zbadania przez zespół pomocy technicznej tellows. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy ktoś zechce usunąć Twój komentarz.
Czytaj dalej

Nowa funkcja e-mail na tellows.pl

Drodzy Przyjaciele Tellows,

od teraz możecie otrzymywać mailowe powiadomienia o nowościach i aktualizacjach dotyczących interesującego Was numeru telefonu.

Jak to działa?

1. W formularzu komentarza do danego numeru aktywuj funkcję

[ ] Chcę być powiadamiany o nowościach dotyczących tego numeru

2. Wpisz Twój adres e-mail i częstotliwość, z jaką chcesz być powiadamiany o tym numerze

3. Wyślij komentarz

Od tej pory będziesz automatycznie powiadamiany przez e-mail o nowych kometarzach do tego numeru.

Powodzenia!
Twój Tellows-Team

Nowa funkcja na tellows.pl

Witajcie,

dziś chcemy Wam przedstawić jedną z dostępnych funkcji na naszej stronie, a mianowicie: statystykę wyszukiwań.
Funkcję tę możecie znaleźć na wszystkich szczegółowych stronach do poszczególnych numerów telefonów, które przekroczyły pewien zakres wyszukiwań.

Na stronie dango numeru kliknijcie na “Wyszukiwania tego numeru”, aby aktywować tę funkcję. Znajdujący się tam diagram pozwoli wam prześledzić, w jakich okresach czasowych połączenia telefoniczne z danego numeru były szczególnie aktywne. Oferujemy wam również możliwość dowolnego wyboru okresu czasu obserwacji danego numeru. Widok aktywności danego numeru można ustawić od 1 dnia do 3 miesięcy.

Jako przykład wybraliśmy numer 223205312. Numer ten był do tej pory wyszukiwany 9062 razy, baza danych jest zatem wystarczająca, aby wyciagnąć wiele interesujących wniosków. W tym przypadku widzimy np. że dany numer jest również aktywny w niedziele i święta.

Jeśli macie pytania lub uwagi do tej funckcji, będziemy wdzięczni za maile i komentarze.

Miłego dnia!
tellows.pl

Tellows.pl gotowy do startu!

tellows score

Udało się! Po długich nieprzespanych nocach, ogromnych ilościach  “klikania” i niezliczonych  espresso- strona tellows.pl istnieje. Pierwsza w Polsce społeczność ineternetowa zwalczająca spam telefoniczny. Podziel się z nami Twoimi doświadczeniami na temat niechcianych połączeń telefonicznych i przyczyń się do polepszenia  komfortu rozmów telefoniczych.

Wspólnymi siłami ukrócimy proceder natrętnych przedstawicieli handlowych, ankieterów telefonicznych i podejrzanych obietnic ogromnej wygranej.

Tellows.pl  umożliwia komentowanie poszczególnych numerów telefonu i dzielenie się swoimi doświadczeniami na ich temat, a jednocześnie przyporządkowanie ich poszczególnym obszarów tematycznych np. spam, sprzedaż, ankieta.

Rezultatem ocen i komentarzy użytkowników jest tzw. “Tellows Score”– bedący znakiem rzetelności lub też nierzetelności dzwoniacego numeru telefonu.

Podziel się Twoją wiedzą i dowiedz się, kto do Ciebie dzwoni!

Pozdrawiamy!
tellows.pl