Tellows.pl gotowy do startu!

tellows score

Udało się! Po długich nieprzespanych nocach, ogromnych ilościach  “klikania” i niezliczonych  espresso- strona tellows.pl istnieje. Pierwsza w Polsce społeczność ineternetowa zwalczająca spam telefoniczny. Podziel się z nami Twoimi doświadczeniami na temat niechcianych połączeń telefonicznych i przyczyń się do polepszenia  komfortu rozmów telefoniczych.

Wspólnymi siłami ukrócimy proceder natrętnych przedstawicieli handlowych, ankieterów telefonicznych i podejrzanych obietnic ogromnej wygranej.

Tellows.pl  umożliwia komentowanie poszczególnych numerów telefonu i dzielenie się swoimi doświadczeniami na ich temat, a jednocześnie przyporządkowanie ich poszczególnym obszarów tematycznych np. spam, sprzedaż, ankieta.

Rezultatem ocen i komentarzy użytkowników jest tzw. “Tellows Score”– bedący znakiem rzetelności lub też nierzetelności dzwoniacego numeru telefonu.

Podziel się Twoją wiedzą i dowiedz się, kto do Ciebie dzwoni!

Pozdrawiamy!
tellows.pl

14 myśli nt. „Tellows.pl gotowy do startu!

 1. Andrzej

  Wydzwaniają kilkanaście razy dziennie . Odbieranie od nich telefonów jest bezsensowne . A nawet po zablokowaniu ich , istnieją nadal uciążliwe przypomnienia o nagranej wiadomości . Te natręty do swoich działań wykorzystują istny stalking

 2. Wujo

  Od jakiegoś czasu wydzwania do mnie ten numer kilka razy na dzień,kiedy odbieram nikt sie nie odzywa,mam dość głuchych telefonów!!!

 3. alfneu

  odbieram i głucho wszędzie, ktoś sobie zagrywa, kiedyś zgłosiłem na prokuraturę jako starking i umorzono jako mała szkodliwość czynu. Jak z nimi walczyć?

 4. nieważne

  Co chwilę do mnie wydzwania! Mam tego dość nie odbieram ale mam nadzieje że to się skończy!

 5. Jarek

  Sygnały 4 razy dziennie.Myślę,że to z biura podróży jakiegoś z chorwacji,żeby oddzwonić do nich.

 6. Urszula

  Firma windykacyjna podszywa się pod City handlowy. Można spodziewać się pisma od komornika. Po nim nie będzie już tych telefonów.,..( Debit Tarding Partners śp.zooS.K.A.,
  Warszawa. Ul. Prosta68. – w przypadku naszej babci okradzionej, potem te telefony , komornik).

 7. Ela

  Dzwoni od kilku dni po kilkanaście razy dziennie nocą podobnie ,,Oszusci ,Naciągacze Pytam ?/ kto daje nasze numery telefonu Oszustom kto???????

 8. jolanta

  Do mnie wydzwania nr 22 4934 523 i wyłącza się. Gdy oddzwaniam, słyszę, że abonent czasowo niedostępny.

 9. tadeuszs.1956

  TO SĄ DEBILE Z UKRAINY…PRAWDOPODOBNIE…..I LOKALIZUJA W TEN SPOSÓB-POPRZEZ TELEFON-DANEGO PETENTA…NA PARU PORTALACH INTERNETOWYCH ZAUWAZYŁEM ICH NATRĘCTWO-WAKACJE/-I SAM DAŁEM SIE NABRAC NA FIRME AB TRADER-MYSLAŁEM,ZE TO FIRMA ZE SZWECJI…A TO POSPOLITY I BEZNADZIEJNY BIT-COIN….KTÓRY JEST OSZUSTWEM…DZWONIĄ BEZ ROZMOWY TAKŻE Z NUMERÓW KIERUNEK WARSZAWA 22 I DALEJ 307 I TUTAJ RÓZNE CYFRY I SIE NIE ODZYWAJĄ-ROBIĄC LOKALIZACJE GDZIE KTO JEST….JA ZGŁASZAM SPRAWE NA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI….NIE DAJCIE SIĘ NABRAC NA OPROGRAMOWANIE DARMOWE-BO WYCZYSZCZĄ WAM KONTO E.MAIL Z WIADOMOŚCI – GŁÓWNIE BANKOWYCH.P.C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *