Tellows.pl gotowy do startu!

tellows score

Udało się! Po długich nieprzespanych nocach, ogromnych ilościach  “klikania” i niezliczonych  espresso- strona tellows.pl istnieje. Pierwsza w Polsce społeczność ineternetowa zwalczająca spam telefoniczny. Podziel się z nami Twoimi doświadczeniami na temat niechcianych połączeń telefonicznych i przyczyń się do polepszenia  komfortu rozmów telefoniczych.

Wspólnymi siłami ukrócimy proceder natrętnych przedstawicieli handlowych, ankieterów telefonicznych i podejrzanych obietnic ogromnej wygranej.

Tellows.pl  umożliwia komentowanie poszczególnych numerów telefonu i dzielenie się swoimi doświadczeniami na ich temat, a jednocześnie przyporządkowanie ich poszczególnym obszarów tematycznych np. spam, sprzedaż, ankieta.

Rezultatem ocen i komentarzy użytkowników jest tzw. “Tellows Score”– bedący znakiem rzetelności lub też nierzetelności dzwoniacego numeru telefonu.

Podziel się Twoją wiedzą i dowiedz się, kto do Ciebie dzwoni!

Pozdrawiamy!
tellows.pl

10 myśli nt. „Tellows.pl gotowy do startu!

 1. Andrzej

  Wydzwaniają kilkanaście razy dziennie . Odbieranie od nich telefonów jest bezsensowne . A nawet po zablokowaniu ich , istnieją nadal uciążliwe przypomnienia o nagranej wiadomości . Te natręty do swoich działań wykorzystują istny stalking

 2. Wujo

  Od jakiegoś czasu wydzwania do mnie ten numer kilka razy na dzień,kiedy odbieram nikt sie nie odzywa,mam dość głuchych telefonów!!!

 3. alfneu

  odbieram i głucho wszędzie, ktoś sobie zagrywa, kiedyś zgłosiłem na prokuraturę jako starking i umorzono jako mała szkodliwość czynu. Jak z nimi walczyć?

 4. nieważne

  Co chwilę do mnie wydzwania! Mam tego dość nie odbieram ale mam nadzieje że to się skończy!

 5. Jarek

  Sygnały 4 razy dziennie.Myślę,że to z biura podróży jakiegoś z chorwacji,żeby oddzwonić do nich.

 6. Urszula

  Firma windykacyjna podszywa się pod City handlowy. Można spodziewać się pisma od komornika. Po nim nie będzie już tych telefonów.,..( Debit Tarding Partners śp.zooS.K.A.,
  Warszawa. Ul. Prosta68. – w przypadku naszej babci okradzionej, potem te telefony , komornik).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *